top of page

vr 10 nov

|

Hasselt

Actieve Meditatie

Express - Feel - Heal

Actieve Meditatie
Actieve Meditatie

Tijd en locatie

Laatst beschikbare datum

10 nov 19:00 – 22:00

Hasselt, Oude Kuringerbaan 93, 3500 Hasselt, Belgiƫ

Over het evenement

De meditaties zijn gebaseerd op de meditaties die Osho bracht; maar uitgebreid of gecombineerd, en soms ook gewoon traditioneel.

Tijdens Ā de meditaties worden emoties doorleefd en wordt er bijvoorbeeld (elke Ā sessie gaat een andere combinatie van technieken zijn): gelachen, Ā gehuild, spanningen weg-geshaked, stevig gedanst, 'hummen' we onszelf Ā naar een staat van bliss, wordt er sensueel gedanst, omarmen we gekte, Ā wordt er ademwerk gedaan, gaan we ons eens goed boos maken, brabbelen we Ā brabbeltaal, ... en wordt er ook gewoon stilzittend of liggend Ā gemediteerd.

Waarom Ā al dat gek gedrag? Simpel. De moderne mens is zo "beschaafd" dat we Ā heel veel emotie in slikken om niemand op zijn of haar tenen te trappen Ā en om beter te kunnen presteren in een steeds heftigere Ā prestatiemaatschappij mee te kunnen.

Meenemen: eventueel een extra T-shirt (als ge gemakkelijk zweet) en een gevulde waterfles.Ā 

Tickets

  • Ticket

    € 30,00

Totaal

€ 0,00

Deel dit evenement

bottom of page